O nas

Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy
przez ponad 30 lat!

Salon sprzedaży Jawor-Parkiet w Zielonej Górze powstał z inicjatywy Marcina Nowaka, właściciela firmy Exfloor i wieloletniego partnera firmy Jawor-Parkiet. To nowe otwarcie nie jest jednak początkiem historii, a jedynie znaczącym zwrotem dla firmy istniejącej na rynku od 1984 r.

Wtedy to w miejscowości Tęgoborze k/Nowego Sącza firma "Wyrób listew i parkietów W. Nowak". rozpoczęła produkcję parkietu. 30 lat później właściciele firmy we współpracy z angielskim producentem podłóg i parkietów stworzyli markę Exfloor.

Wraz z biegiem lat do firmy dołączył syn właścicieli – Marcin Nowak, który dba o rozwój firmy do dziś.  To wieloletnie doświadczenie i branżowa wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie uczyniły z Exfloor eksperta branży podłogowej. Firma przez lata specjalizowała się w sprzedaży i montażu desek podłogowych i parkietów.  

Doświadczenie w branży oraz obsłudze klienta umożliwiło nawiązanie trwałych relacji z marką Jawor-Parkiet, a z tej współpracy zrodził się pomysł otwarcia wspólnie salonu sprzedaży właśnie w Zielonej Górze.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

al. Wojska Polskiego 114c
65-762 Zielona Góra

zgora.jaworparkiet@gmail.com
508288028